×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 20 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 18 خبر
ابلاغ دستورالعمل های اجرایی کمیته تسهیلات فرودگاهی در نوروز سال ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش، زمانی در خصوص دستورالعمل های اجرایی واحدها و ادارت مستقر در فرودگاه بین المللی کیش در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳، گفت: با افزایش تقاضای سفر از بیست و پنجم اسفند امسال تا ۲۵ فروردین سال ۱۴۰۳ ارائه خدمات به عموم مسافران نوروزی ۲۴ ساعته می شود.

به گفته زمانی، تمام واحدهای مستقر در فرودگاه باید نسبت به برنامه ریزی، نظارت، کنترل، هماهنگی و تسهیل در ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران نوروزی اقدام کنند.

وی با اشاره بر لزوم اهمیت ترافیک فضای بیرونی پایانه فرودگاه و احداث پارکینگ ویژه موتور سیکلت و دوچرخه، خاطر نشان کرد: رعایت اخلاق حرفه ای، مردم داری، پوشش مناسب، احترام به مسافران و گردشگران باید سر لوحه کاری پرسنل قرار گیرد.

نصراله زمانی از ایجاد دفاتر فروش برای شرکت های هواپیمایی در پایانه فرودگاه بین المللی کیش خبر داد و اظهار داشت: به منظور جلب رضایتمندی گردشگران نوروزی، دوره های آموزشی با محوریت برقراری ارتباط موثر با مسافران برگزار خواهد شد.

زمانی در رابطه با مدیریت حمل و نقل عمومی و نظارت فراگیر بر تردد و نرخ تاکسی ها، بیان داشت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی تدابیر و پیش بینی های لازم از سوی مدیرت حمل و نقل شهری در خصوص تامین و افزایش ناوگان عمومی در ساعت های شلوغی فرودگاه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان این که یک دستگاه خودروی سوخت رسان و همچنین تامین و ذخیره سازی سوخت هواپیماها در ساعات شلوغی از سوی اداره سوختگیری پیش بینی شده، افزود: برنامه ریزی و اقدامات لازم با هدف جلوگیری از تاخیر احتمالی ناشی از سوخت رسانی انجام شده است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش با بیان این که شرکت های هواپیمایی ملزم به ثبت آمار تعداد پرواز، مسافر و سایر اطلاعات پروازی در سامانه هستند، گفت: شرکت های هواپیمایی باید در زمان تاخیر پرواز؛ اقدامات لازم را بر اساس دستورالعمل حقوق مسافر در پروازهای داخلی مورد توجه قرار دهند.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.