×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 28 February , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 20 خبر
برنامه های مدیریت امورمعادن ذوب آهن برای تامین پایدار مواد اولیه

وی افزود : با تلاش هایی که صورت پذیرفته، بهره برداری از معدن ققنوس یک در منطقه سنگان استان خراسان رضوی به عنوان یکی از برترین و شاخص ترین معادن سنگ آهن مگنتیت پلاسری دنیا در اختیار ذوب آهن اصفهان قرار گرفت که اقدام مهم و سرآغاز بسیار خوبی در تامین سنگ آهن دانه بندی موردنیاز شرکت است.

مدیر امور معادن ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : کلیه مزایده های معدنی سراسر کشور را به صورت مستمر رصد می کنیم تا از این طریق بتوانیم فرصت های معدنی مناسب را برای تامین پایدار مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی برنامه ریزی نماییم و مواد اولیه مرغوب در خدمت رشد و افزایش تولید محصولات کارخانه قرار بگیرند.

فلاحتی تصریح کرد : در بخش زغال سنگ نیز دو شرکت البرز شرقی و پیشرو معادن جزو بزرگترین تولیدکنندگان زغال سنگ در سطح کشور هستند که سهامدار اصلی آنها ذوب آهن اصفهان است لذا برای تجهیز این دو معدن به تجهیزات و امکانات روز و توسعه فعالیت آنها به منظور افزایش تولید، برنامه ریزی کرده ایم.

وی ارتقاء سطح ایمنی معادن و امنیت شغلی کارگران در کنار بهبود معیشتی آنها در طرح طبقه بندی مشاغل و رشد تولید در افق های کوتاه، میان و بلندمدت را از جمله سایر برنامه های مدیریت امور معادن عنوان نمود که با مساعدت و همکاری سایر بخش ها در دستور کار قرار دارد.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.