×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 29 November , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 51 خبر
برگزاری نشست شورای سیاست گذاری کارآفرینی در سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، نشست شورای سیاست گذاری کارآفرینی در سال ۱۴۰۲ به میزبانی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و با حضور دکتر علوی عضو شورای شهر، دکتر توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی ، دکتر احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد شهری و کشوری برگزار شد.

🔻در این جلسه روند اجرایی شدن آخرین مصوبات نشست شورای پیشین سیاست گذاری کارآفرینی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

🔻سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در این نشست گفت: کمترین حسن برگزاری چنین نشست هایی این است که متولیان امر کنار هم بنشینند و همدیگر را بشناسند. بیشترین آورده نیز این است که این شناخت از همدیگر به هم افزایی منتهی شود و خروجی آن را در سطح شهر ببینیم.

🔻وی افزود: مهمترین خروجی این جلسات باید این باشد که مردم و شهروندان با توجه به نگاه و هزینه های شهرداری در این حوزه، ثمره آن را مشاهده کرده و در سبد زندگی خود احساس کنند.

🔻دکتر محمد امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز در این نشست گفت: مصوبات مطرح شده در جلسه پیشین از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امید می رود که همه نهاد ها در کنار یکدیگر برای پیشبرد اهداف این شورا کوشش کنند.

🔻دکتر احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران نیز به تاکید ویژه شهرداری تهران به موضوع مهم کارآفرینی اشاره کرد و گفت: در این زمینه شهرداری تهران و همه زیر مجموعه های مرتبط با این حوزه، اهتمام ویژه به تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی دارند و از ظرفیت های موجود در این زمینه نهایت بهره را خواهند برد.

🔻در پایان این نشست احکام شورای سیاستگذاری کارآفرینی توسط دکتر توکلی‌زاده به اعضای این شورا اهدا گردید.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.