×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 15 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲٠؛ رضا شنگی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری « خسته نشوید و از تلاش کردن، ابتکار کردن، احساس مسئولیت کردن، هر لحظه را قدر دانستن؛ از همه‌ی توانایی خود برای پیشبرد کاری که به شما سپرده شده است، استفاده کردن، کوتاهی نکنید. هر کدامتان هرکجا هستید- از صدر تا ذیل، در بخشهای مختلف- آنجا را یک سنگر انحصاری و اختصاصی و تعیین‌کننده به حساب آورید که همین‌طور هم هست»،افزود: خدا را شاکریم که در منطقه ای خدمت می کنیم که مزین به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و امامزادگان واجب التکریم است و امیدوارم به واسطه این بزرگواران خدمتی شایسته به مردم فهیم ری انجام دهیم.

🔺شنگی ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از اعضای شورای بسیج حوزه مقاومت و فرماندهان پایگاه های بسیج شهرداری منطقه۲٠ اظهار داشت: بسیج یک فرهنگ و تفکر است و انتظار می رود این تفکر به شکل رفتارهای بسیجی وار بروز کند.

🔺سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در این مراسم با بیان اینکه امروز تفکر و فرهنگ بسیج درحال‌ توسعه و جهانی‌شدن است،گفت: نیروهای مقاومت با الگوبرداری از فرهنگ و تفکر بسیج، توانستند با ایمان، عزم، اراده و مقاومت بر جبهه نابرابر ظلم دشمنان به پیروزی برسند و امروز تفکر و فرهنگ بسیج درحال‌ توسعه و جهانی ‌شدن است.

🔺سردار ذوالقدر ضمن گرامیداشت هفته بسیج و پیروزی مقاومت در جنگ نزدیک به ۵۰ روزه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی اظهار کرد: طوفان الاقصی و نیروهای مقاومت با الگوبرداری از فرهنگ و تفکر بسیج جمهوری اسلامی ایران، توانستند با ایمان، عزم، اراده و مقاومت بر جبهه نابرابر ظلم دشمنان به پیروزی برسند و امروز تفکر و فرهنگ بسیج در حال توسعه و جهانی شدن است.

🔺وی با بیان اینکه اثر یک خدمت خالصانه بیشتر از یک کار سازمان و ارگان است،تصریح کرد: از همه تلاشهایی که خالصانه در راه خدمت به هموطنان و عمران و آبادانی و هر نوع خدمت در حوزه شهری از سوی شما بسیجیان انجام شده است سپاسگزارم.

🔺این جلسه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران، سرهنگ پاسدار محمد مهدی حسن زاده مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران، سرگرد پاسدار علیرضا کامیاب جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، شهردار، فرمانده حوزه بسیج، فرماندهان پایگاه ها و اعضاء شورای بسیج شهرداری منطقه ۲۰ در سالن شهید تهرانی مقدم برگزار شد.

🔺در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه بسیج شهرداری منطقه ۲۰ تجلیل شد.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.