×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 30 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 9 خبر
بلاتکلیفی ۱۵۰ هزار دستگاه ماینر ضبطی در کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با حضور علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور، علیرضا نورنژاد عضو هیئت مدیره و معاون حقوقی و فروش اموال غیرمنقول و روح الله آبداریان مدیرکل حوزه مدیرعامل و امور استانها و روابط عمومی سازمان اموال تملیکی، محمدجعفر عبداللهی رئیس کل دادگستری و مهدی طیبی مدیرکل تعزیرات استان و محمدرضا صادقی معاون امور اقتصادی استانداری سمنان از انبارهای تملیکی این استان بازدید به عمل آورد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در حاشیه بازدید از انبارهای تملیکی استان سمنان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در پی بازدید روسای قوای قضاییه و مجریه و دستورات صادر شده، تعامل بین قوا در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی سرعت گرفت، اظهارداشت: اقدامات خوبی در خصوص ساماندهی و تعیین تکلیف کالاها در سراسر کشور از جمله برگزاری مزایده های فوق العاده و فروش خودروهای خارجی انجام شد.

وی در ادامه بیان داشت: حدود ۱۵۰ هزار دستگاه ماینر ضبطی در انبارهای سازمان در سراسر کشور وجود دارد که این سازمان، اختیاری برای تعیین تکلیف آنها ندارد. تعدادی از این دستگاه ها دارای رای برائت دارند و البته امکان فروش آنها وجود ندارد چرا که امکان استفاده در چرخه معیوب و غیرقانونی وجود دارد و بخشی نیز رای قطعی محکومیت هستند.

اجتهادی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات حوزه نگهداری و تعیین تکلیف کالاها در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: یکی از مباحث به دریافت مجوز از برخی دستگاه‌ها همچون استاندارد و سازمان غذا و دارو باز می گردد.

در ادامه این بازدید علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور نیز با تشکر از اقدامات سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در راستای تعیین تکلیف کالاها و ساماندهی انبارها تصریح کرد: با توجه به اقدامات خوبی که در انبارها صورت پذیرفته و این سازمان هم مجدانه پیگیر سامان‌دهی بهینه انبارها است، دادستانی نیز بر همین موضوع تأکید داشته و در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین رئیس هیئت مدیره سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با کارکنان اداره اموال تملیکی استان سمنان دیدار صمیمانه داشت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.