×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 20 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 18 خبر
سفر بیش از ۹۱ هزار نفر از گردشگران نوروزی از مسیرهای دریایی و هوایی به جزیره کیش

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و مدیریت و بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش، محمدی با بیان این که از تعداد ۹۱ هزار و ۱۴۱ نفر از مسافران هوایی و دریایی در ایام نوروز ۱۴۰۳، تعداد ۵۲ هزار و ۴۵۵ نفر از مسیر هوایی و ۳۸ هزار و ۶۸۶ نفر از مسیر دریایی وارد جزیره کیش شدند، اظهار داشت: در این بازه زمانی، تعداد ۸ هزار و ۶۹۲ دستگاه خودروی سواری از مبادی بنادر چارک و آفتاب به مقصد جزیره کیش از خدمات مطلوب دریایی بهره مند شدند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش، گفت: در راستای ارائه خدمات شایسته به میهمانان نوروزی در مسیرهای دریایی و هوایی تعداد ۳۱۵ سفر توسط شناوران “خودروبر و مسافر بر”  و تعداد ۳۷۱ نشست پروازی در جزیره کیش انجام شده است.

به گفته محمدی، از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا دوم فروردین امسال، تعداد ۶ هزار و ۸۹۹ دستگاه خودروی سواری با ۲۷ هزار و ۵۹۶ سرنشین از بندر چارک و یک هزار و ۷۹۳ خودوری سواری از بندرآفتاب با ۷ هزار و ۱۷۲ سرنشین وارد جزیره کیش شدند.

وی در ادامه بیان داشت، تعداد ۳ هزار و ۹۱۸ نفر از میهمانان نوروزی توسط شناورهای مسافربری به جزیره زیبای کیش سفر کردند.

لازم به ذکر است با راه اندازی اپلیکیشن ticket.kishports.com سامانه برخط و غیر حضوری تهیه بلیط از بندر تجاری کیش به بنادر چارک و آفتاب درکاهش ایستایی خودروها و تسریع در ارائه خدمات تسهیلگر  زمینه ساز جلب رضایت حداکثری مسافران نوروزی شده است.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.