×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Wednesday, 22 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
طرح خرسندسازی فرصتی برای کسب رضایت پرسنل ساعی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “علی اصغر کمالی زاده” در این باره گفت: خدمت و رسیدگی به دغدغه های زندگی کارکنان و پرسنل یکی از مسائل مهمی است که مدیریت شهری همواره در نظر دارد چرا که چنانچه دغدغه زندگی فردی مرتفع شود با فراغ بال و سینه ای گشاده در خدمت خلق خدا تلاش مضاعف خواهد کرد.

او ادامه داد: از این رو طرح خرسندساز را فرصتی مغتنم شمرده تا برای عزیزان همکار در توان بضاعت مدیریت شهری خدمت رسانی کنیم.

کمالی زاده خاطرنشان کرد: محورهای این بسته در بستر موضوعات انگیزشی، ارتقا رضایت، خوشحالی و حال خوب کارکنان در این منطقه در حال اجراست و در این مرحله سه محور تسهیلات بانکی، زوار و گشت و گذار اجرایی شده است.

شهردار منطقه ۴ افزود: در بند تسهیلات بانکی ۵۰ میلیون تومانی با سود ۸ درصد و مدت ۲۴ ماهه تا کنون ۲۰۹ نفر از کارکنان شهرداری منطقه ۴ از این تسهیلات بهره مند شده اند.

او ادامه داد: در اولویت اول تا هشتم ۱۶۲ خانوار از همکاران در طرح گشت و گذار برخوردار و ۱۳۵ خانوار به مشهد مقدس اعزام شده اند.

شهردار منطقه ۴ در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت: مدیریت شهری منطقه ۴ تمام تلاش خود را برای ارائه خوب و عادلانه این طرح برای همکاران خدوم این منطقه انجام داده و امید داریم که همکاران زحمتکش شهرداری منطقه ۴ از این طرح نهایت رضایت و خشنودی را داشته باشند.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.