×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 20 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 18 خبر
طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در منطقه۲پایتخت آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی گفت: بحث ساماندهی آسیب های اجتماعی یکی از مطالبات جدی شهروندان است و برهمین اساس یکی از اولویت های مدیریت شهری در سال جاری حول این محور خدمت قرار گرفته است.

وی با تاکید بر ضرورت اهتمام جدی در اجرای این طرح مطابق با راهبردهای اجرایی شهردار تهران گفت: برنامه عملیاتی و تمهیدات لازم برای اجرای این طرح پیش بینی شده است .

شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینکه این طرح در ۵ محور ساماندهی کودکان کار، متکدیان،کارتن خواب ها،زباله گردها و معتادان متجاهراجرا می شود،گفت: خوشبختانه منطقه۲ در طرح ساماندهی رود دره فرحزاد، تجربه خوبی را در ساماندهی معتادان متجاهر دارد و با بهره مندی از این تجربیات می توانیم با هماهنگی و برنامه ریزی منسجم بتوانیم در ساماندهی سایر آسیب های اجتماعی بتوانیم موثر عمل کنیم.

وی افزود: همزمان با اجرای برنامه عملیاتی، انجام فعالیت های فرهنگی و آگاهی بخشی ضروری است تا شهروندان را نسبت به مباحث آسیب های اجتماعی حساس کرد و بتوانیم از مشارکت و همراهی آنها بهره مند شویم.

شهردار منطقه ۲ با تاکید بر ضرورت حفظ کرامت انسانی دراجرای طرح گفت: این طرح مطابق با ضوابط قانونی و با استقرار و فعالیت اکیپ های حامی شهر و سازمان پسماند در سطح منطقه اجرا می شود.

لازم به ذکر است جلسات هفتگی کمیته ساماندهی آسیب های اجتماعی در مقیاس منطقه ونواحی به صورت مستمر برگزار وآخرین اقدامات گزارش ومورد بررسی قرارگیرد.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.