×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 23 May , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
نادی: با هدف مطالبه گری و بهبود شرایط مردم وارد انتخابات شدیم

به گزارش خبرنگار خط اقتصادی، در این نشست آقای خشایار نادی، ایمان زنگنه، سید عادل حیدری ، خانم اکرم عشقی، هادی سبحانی نیا و پیمان تقی پور، هادی سبحانی نیا و برخی دیگر از کاندیدها به ارائه برنامه انتخاباتی و برنامه مدون شده خود برای حضور در مجلس شورای اسلامی پرداختند.

خشایار نادی در ابتدای این نشست ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه عنوان کرد : این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حساسیت به خصوصی دارد و و مردم طبق فرمایش مقام معظم رهبری میتوانند با حضور پر رنگ در انتخابات نقش موئثری در آینده کشور داشته باشند.

نادی افزود: ما به عنوان یک مطالبه‌گر وارد این حوزه شدیم و قصد داریم که خواسته های مردم را در رأس امور قرار دهیم و با مشارکت مردم پای صندوق های رأی میتوانیم در راستای پیشرفت و توسعه کشور در تمام زمینه ها گام برداریم.

خشاریار نادی با انتقاد از مشکلات معشیتی که گریبان گیر مردم شده است بخصوص بالا رفتن قیمت ارز و افزایش تورم گفت: اولویت ما در مجلس شورای اسلامی رسیدگی به مشکلات معیشتی و اشتغال و متوقف کردن رشد تورم و نگاه ویژه به مشکلات بازنشستگان می باشد.

نادی با اشاره به سفرهای نمایندگان مجلس باید توجه خاصی به اوضاع اقتصادی ومعیشت مردم داشته باشند، دولت شبانه روزی در تلاش است اما برخی زمینه ها مانند اقتصاد نیاز به توجه بیشتری دارد که مجلسی ها میتوانند با ورود به این موضوع چالش ها را بر طرف کنند.

در ادامه دکتر ایمان زنگنه مطرح کرد: مجلس باید راجب کلان مسائل اقتصادی کشور تأثیر بیشتری داشته باشد و مسئله تعارض منافع را ریشه کن کند تا موضوعاتی مانند مالیات خانه های خالی و واردات خودرو به مرحله قانون گذاری درست و اجرای آن برسد.

کاندید دیگر، سید عادل حیدری انگونه اظهار نظر کرد: متأسفانه در چند سال أخیر ما شاهد هستیم که هدف اصلی در رابطه با ورود به مجلس دیگر به معنای واقعی نیست، در واقع هدف اصلی برای نشستن بر روی صندلی مجلس قانون گذاری درست است که حتما باید این مسئله در اولویت کاندیدا قرار گیرد.

سرکار خانم اکرم عشقی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری عنوان کردند: مجلس در رأس امور است، اگر مجلس درست و دقیق با پیگیری مناسب کار ها را انجام دهد بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر مجلس درست چارچوب تعیین کند قطعاً مردم و حکومت هم تقش خود را به درستی متوجه میشوند و در جهت پیشرفت و توسعه گام برمیدارند.

پیمان تقی پور مدرس دانشگاه هم با ارائه لیست وار برنامه های انتخاباتی خود مطالبه گری نسل جوان و توجه به نیازهای جوانان و رسیدگی به مشکلات کشور را از مهمترین اهداف خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی بر شمرد.

در ادامه این نشست  آقایان هادی سبحانی نیا،  علی عباس آرانی و علی بحیرانی از کاندیدا های این دوره مجلس شورای اسلامی، برنامه های مفید و تأثیر گذار خود را در راستای پیشرفت و توسعه کشور در زمینه های مختلف ارائه دادند.

لیست ایران متحد در حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس متشکل از جوانان متخصص و توانمند به سرلیستی خشایار نادی با حضور افرادی کارآمد، مردمی و اخلاق مدار نظیر ایمان زنگنه، سید عادل حیدری، سیده زهرا امیری، پیمان تقی پور، علی عباسیان آرانی، سید محمد رضا جعفری، علی بحیرایی، هادی سبحانی نیا(ارومیان)، اکرم عشقی ، و …با ویژگی ممتاز استقلال و تجربه در میدان انتخابات پا به عرصه رقابت گذاشته و مورد توجه اقشار مختلف قرار گرفته است.

فهرست انتخاباتی حزب ایران متحد، با شعار «برای ایرانی متحد» منتشر شد

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.