×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 38 خبر
وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده ایم/ کسب رتبه برتر در رشد منابع

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در این همایش که با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل، مدیران امور و مناطق، مدیران ارشد، روسای شعب ممتاز مستقل و حضور وبیناری معاونان مناطق در مجموعه آموزشی کوثر بابلسر برگزار شد، رویکردها، سیاست ها و برنامه های اجرایی بانک در سال ۱۴۰۳ را تبیین و بر اهتمام و تمرکز جدی تمامی ارکان بانک حول برنامه‌های اولویت‌دار و بانکداری دیجیتال تأکید کرد.

دکتر ابراهیمی این همایش را نقطه عطفی در تاریخ بانک سپه عنوان کرد و ابراز داشت: امسال به جهت تحقق بسیاری از اهداف پیش بینی شده و انجام اقدامات اولویت دار برنامه ریزی شده در سنوات گذشته و با همیاری، تلاش، زحمات خالصانه و همرافزایی یکایک مدیران و کارکنان، بسیاری از موانع و مشکلات مرتفع شده و وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده ایم؛ لذا کیفیت فعالیت ها و دامنه توقعات در سال جاری متفاوت تر از قبل می باشد.

وی با اشاره به موفقیت های سال گذشته بانک سپه، خاطرنشان کرد: موضوع افزایش سرمایه بانک، وصول مطالبات از دولت، مرتفع شدن مشکلات مالیات بانک های ادغام شده، پیاده سازی سامانه آرد و نان (نانینو)، اخذ رتبه برتر در رشد منابع ریالی میان شبکه بانکی کشور، راه اندازی نسخه جدید سامانه نگین، راه اندازی نئوبانک، افزایش سهم بانکداری ویژه و رشد منابع در این حوزه از جمله اقدامات موثر و بزرگی بود که با تلاش همه همکاران در سال گذشته محقق شد.

مدیرعامل بانک سپه برگزاری موفق جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز را از دیگر اقدامات بزرگ سال گذشته عنوان کرد و ادامه داد: با اقدامات رسانه ای و تبلیغی مناسب برای ترویج و ترغیب مردم به منظور مشارکت در سنت پسندیده قرض الحسنه و با مجاهدت و تلاش همکاران برای نخستین بار در بانک سپه جشنواره حساب های قرض الحسنه موفقی انجام شد.

دکتر ابراهیمی از رشد مناسب سپرده های طرح های تسهیلات امتیازی خبر داد و گفت: این رشد چشمگیر نشان از توان و ظرفیت بالای بانک سپه برای ارائه تسهیلات امتیازی به آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه دارد.

مدیرعامل بانک سپه در تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات بانک، گفت: خوشبختانه در سال گذشته گام های بزرگی در این حوزه برداشته شد که راه اندازی نئوبانک، سامانه خدمات اتباع (سهما)، مدیریت سامانه آرد و نان (نانینو)، سرویس امضاء و سفته الکترونیک و بسیاری از اقدامات قابل توجه دیگر در این زمینه اجرا و پیاده سازی شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری وارد مرحله جدیدی در حوزه بانکداری دیجیتال شده ایم، افزود: توافقات مناسبی با برخی شرکت های بزرگ صورت گرفته و نتایج و خروجی آن در ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان بانک مشهود است؛ لذا باید در تعمیق، توسعه و گسترش بانکداری دیجیتال بیش از پیش بکوشیم.

دکتر ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های ارزی و اقدامات حوزه بین الملل بانک سپه، گفت: حجم عملیات ارزی بانک سپه در سال های اخیر رشد بسیار بالای داشته که امیدواریم با تداوم این روند نقش بزرگی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشیم.

مدیرعامل بانک سپه سرمایه انسانی جوان، متعهد و سالم را بزرگترین نقطه قوت بانک دانست و ادامه داد: بانک سپه از کارکنان بی نظیری در میان شبکه بانکی برخوردار است؛ لذا باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم و با ارتباط مستمر و صمیمانه با همکاران در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای آنها گام برداریم.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش هدفمند سرمایه انسانی، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا همراستا با برنامه های راهبردی بانک، آموزش های مفید و کاربردی در دستور کار قرار گیرد.

دکتر ابراهیمی با بیان اینکه بانک سپه با بیش از ۳ هزار شعبه، دارای بزرگترین شبکه بانکی کشور است، افزود: این فرصت ویژه یک مزیت رقابتی برای بانک محسوب می شود، چرا که ما بیش از ۳ هزار نقطه تماس با مشتری داریم که استفاده از این ظرفیت می تواند مسیر تحقق اهداف را هموارتر کند.

مدیرعامل بانک سپه در ادامه بر تمرکز و اهتمام جدی تمامی ارکان بانک بر رفع موانع و نقاط قابل بهبود تاکید کرد و کنترل و نظارت بر مصرف منابع، توجه ویژه به موضوع اضافه برداشت از بانک مرکزی و افزایش سرمایه بانک را از مهمترین موضوعاتی دانست که باید در اولویت همه مدیران و کارکنان قرار گیرد.

دکتر ابراهیمی سال ۱۴۰۳ را سال مهمی برای بانک سپه عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه مسیر رشد و شکوفایی بانک هموارتر از قبل است. از اینرو باید بکوشیم تا با اعتماد و اطمینان به قابلیت ها و داشته های خود و اجرای دقیق و کامل برنامه ها و سیاست های ابلاغی، رشد و اعتلای روزافزون بانک سپه را تسریع و تسهیل کنیم.

مدیرعامل بانک سپه در پایان سخنان خود با تقدیر و تشکر ویژه از تمامی مدیران و کارکنان این بانک خاطرنشان کرد: تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی و بی وقفه همکاران نزد پروردگار محفوظ است و امیدواریم این بانک هر چه بهتر و بیشتر در مسیر خدمت به کشور، مردم و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام بردارد.

خط اقتصادی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.